Kids Hair Salon Kids Games

Eğlence Oyunları
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 40 MB
  • Version 50.1
  • Dil İngilizce
  • Firma GameiMax
Hayal gücünüzü geliştirmek yaratıcılığınızı kullanmak mı istiyorsunuz ? Öyleyse bu oyunu hemen indirmelisiniz.

 Çocuklar için üretilen bu eğlence dolu oyun sizi çok etkileyecek. Birbirinden farklı saç şekli ve modelini artık kısıtsız imkanlarla yapabilirsiniz. Kendinizi geliştirmek, yeteneklerinizi ortaya çıkarmak için mükemmel bir seçenek olan bu oyun sizin çok hoşunuza gidecek. Özellikle okul öncesi dönemindeki çocukların gelişim özellikleri dikkate alınarak üretilen bu mükemmel oyun onların pek çok ilgi ve ihtiyacını karşılayacak niteliklere sahip. Yüksek görünüm kalitesi ve sevimli ses efektleri ile çocukların kendine çekmeyi başaran bu eğitici oyun çocuk şarkılarına ve küçük animasyonlara da sahip.

 Birbirinden farklı özellikleri ile çocukları kendine çeken bu oyunda sınırsız malzeme ve yüz biçimi bulmak da avantajların arasında yer alıyor. İstediğiniz yüzün saçını yeniden oluşturabilirsiniz. İstediğiniz şekil ve modele karar vermeniz yeterli. Her çocuk için bir rahatlama alanı olacak bu oyun çocukların ruhsal gelişimine de yardımcı olacak.

 Pek çok avantaja birden sahip olan bu mükemmel oyuna siz de çok kolay bir şekilde sahip olabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey oyunu indir butonuna bir kere basmak. Kolay ve hızlı bir şekilde inen bu eğlenceli oyunu istediğiniz zaman istediğiniz yerde kolay bir şekilde açıp oynayabilirsiniz. Siz de bu harika oyunu hemen indirin ve çocukların hem eğlenmesine hem de gelişimlerinin tamamlanmasına destek olun. 

Daha Fazla Göster
Kids Hair Salon Kids Games indir